Info

 

Interactieve kaart


   
   

Directies KOHa

Basisonderwijs
  • KOHa De 5-Sprong: Kathleen D’Hollander – k.dhollander@kohamme.be
  • KOHa Heilige Familie: Vera Vercauteren – v.vercauteren@kohamme.be
  • KOHa Sint-Pieter: Marijke De Brabandt – m.debrabandt@kohamme.be
  • KOHa Zouaaf: Peter Bourguillioen – p.bourguillioen@kohamme.be
  • KOHa Sint-Anna: Rita Buggenhout – r.buggenhout@kohamme.be
  • KOHa Zogge: Kelly Leys – k.leys@kohamme.be
Secundair onderwijs
  • KOHa Heilig Hart: Caroline Berckmoes-Joos – c.berckmoes@kohamme.be
  • KOHa Sint-Jozef: Joost Onghena – j.onghena@kohamme.be
 

Schoolfeesten/opendeurdagen 2021-2022

Basisonderwijs
  • KOHa De 5-Sprong: Vrijdag 20 en zaterdag 21 mei 2022
  • KOHa Heilige Familie: Zaterdag 21 mei 2022
  • KOHa Sint-Pieter: Zaterdag 14 mei 2022
  • KOHa Zouaaf: Vrijdag 20 en zaterdag 21 mei 2022
  • KOHa Sint-Anna campus Sint-Anna: Zondag 26 juni 2022
  • KOHa Sint-Anna campus Groene Boomgaard: Zaterdag 25 juni 2022
  • KOHa Zogge: Vrijdag 24 en zaterdag 25 juni 2022
Secundair onderwijs
  • KOHa Heilig Hart: Vrijdag 11 maart 2022 vanaf 18.00u
  • KOHa Sint-Jozef: Vrijdag 29 april 2022 vanaf 18.00u
 

Communicatieplatform

We maken in al onze scholen gebruik van het communicatieplatform Microsoft 365. Elk personeelslid en elke leerling vanaf het vierde studiejaar krijgen kosteloos het gebruikersrecht voor het volledige Office-pakket voor de thuiscomputer(s).

Inloggen op het platform kan via onderstaande link: